Robert Prosinecki: "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" - Son Dakika

Robert Prosinecki: "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum"

19.10.2020 22:38

- Robert Prosinecki: "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" Süper Lig'in 5. haftasında Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup eden Denizlispor'da Teknik Direktörü Robert Prosinecki, "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

- Robert Prosinecki: "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum"

ANKARA - Süper Lig'in 5. haftasında Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup eden Denizlispor'da Teknik Direktörü Robert Prosinecki, "Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Denizlispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, "Denizlispor'un çok iyi bir maç oynadığını düşünüyorum. Tüm futbolcularımı canı gönülden tebrik ediyorum. Çünkü inanılmaz mücadele ettiler. Özellikle kaliteli bir futbol yansıtmaya çalışan Denizlispor vardı. Tempolu geçen bir maçtı. İstediğimiz futbolu yansıtmaya çalıştığımız bir maç oldu. Hem defansif hem de ofansif olarak iyi işler yapan bir Denizlispor vardı. Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

Robert Prosinecki: Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
Robert Prosinecki: Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
Robert Prosinecki: Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
Robert Prosinecki: Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Robert Prosinecki: 'Bu galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu ve Çakıcı arasındaki atışmaya Babacan da dahil oldu Cezalı Ersin'den sonra Beşiktaş'ta Utku Yuvakuran da sakatlandı 45 milyon liraya ihale edilen tesis beton çöplüğü oldu Milli Piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı! Büyük ikramiye 100 milyon TL Erdoğan'ın "Yatırımcımızı ezdirmeyeceğiz" sözlerine rağmen Merkez Bankası faizi 4,75 puan yükseltti Son Dakika! Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası dolar düşüşe geçti Son Dakika! Kılıçdaroğlu'nu mektupla tehdit eden Alaattin Çakıcı hakkında soruşturma başlatıldı 2 gündür kayıp olan yaşlı adamın cansız bedenini, sahile yürüyüşe giden vatandaşlar buldu