Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın! - Son Dakika

Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın!

30.05.2013 10:50
Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın!, System.String[]

Serdal Adalı'nın transfer haberlerini duyan Fikret Orman, Ronaldinho'yu Beşiktaş'a getirmek için kolları sıvadı.

Kongre yaklaşırken, yeni başkan adayı Serdal Adalı'nın yapacağı flaş transferlere karşı hamle hazırlığında olan Başkan Fikret Orman ve ekibi, büyük bomba için geri sayıma geçti.

Siyah- Beyazlı yönetimin Brezilyalı oyuncunun aynı zamanda menajerliğini de yapan abisiyle görüştüğü ve masadan yıllık 12 milyon Euro'luk bir teklif alarak kalktığı biliniyor.

Başkan Orman'ın, "Transferi sponsorlarla çözelim" fikrinden hareketle temaslara da başlandığı ve 3 firmayla el sıkıştığı öğrenildi. Nike, Cola Turka ve Pehlivanoğlu marketler zincirinden toplamda 8 milyon Euro'luk bir söz alındı. Bu konuda Sambacı'nın kişisel sponsorluğunu da yapan Nike'ın en yüksek ödemeyi yapacağı, hatta kulübün gelecek sezon için Adidas ile olan sözleşmesini feshedip Nike ile yola devam edeceği de kulislerde dolaşan haberler arasında.

Yönetim şimdi yıldızın istediği yıllık ücreti 10 milyon Euro'ya çekmek ve kalan 2 milyon Euro için de kaynak yaratmak için çalışıyor.

Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın!
Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın!

Son Dakika Spor Ronaldinho Beşiktaş'a Çok Yakın! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Juventus'un yıldızı Dybala doğum gününde aşka geldi! Manken sevgilisiyle dudak dudağa poz verdi İtalya'da şaşırtan araştırma! Koronavirüs Eylül 2019'dan beri dolaşımda olabilir Pandeminin başında "Virüs Türkleri az etkiler" diyen Doç. Dr. Oytun Erbaş, kendini bu sözlerle savundu Hastanede korkunç olay! Eşine refakat eden şahıs, beşinci kattan atlayarak intihar etti Kadıköy'de bir gol daha! Meşin yuvarlak, 5. kez ağlarla buluştu Aliyev açtı ağzını yumdu gözünü! Kendisine basın özgürlüğü suçlaması yapan BBC'ye Batı'nın iki yüzlülüğünü anlattı Ermenistan'dan Suriye'ye gönderilen silahlar Rusya'ya karşı savaşan gruplara verilmiş Koronavirüs aşısının mucidi Şahin: Hayat gelecek kış itibariyle normale dönecek