Vicdanları sızlatan görüntü! Büyükbaş hayvana önce eziyet etti sonra kesip etlerini sattı - Son Dakika

Vicdanları sızlatan görüntü! Büyükbaş hayvana önce eziyet etti sonra kesip etlerini sattı

2 ay önce

Sakarya'nın Karapürçek İlçesinde oturan Remzi A. yere yatırdığı büyükbaşa önce 'geber' diye bağırıp sopayla defalarca vurdu, sonra hayvanı keserek etlerini sattı. Vicdanları sızlatan o görüntüleri ise çalışanı tarafından anbean kayda alındı.

Hayvana şiddet olaylarının son adresi Sakarya oldu. Karapürçek ilçesinde oturan Remzi A., bahçesinde beslediği büyükbaş hayvana 'geber' diye bağırdıktan sonra sopayla ardı ardına vurdu. Remzi A. eziyet ettiği hayvanı daha sonra keserek etlerini sattı.

EŞİNE DE HAKARETLER ETTİ

Geçimini hayvancılıkla sağlayan Remzi A., ahırın dışına çıkardığı bir büyükbaşı önce yere yatırdı ardından da sopayla vurdu. Remzi A. elindeki sopayla 'geber' diye bağırıp, hakaretler ederek hayvana vurmaya devam etti. Aynı zamanda eşiyle de tartışan Remzi A., eşine de tehditler savurarak küfretti.

ÇALIŞANI TARAFINDAN KAYDA ALINDI

Yaşanan bu anlar Remzi A.'nın yanında çalışan bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülenirken, Remzi A., daha sonra hayvanı keserek, etlerini sattı. İzleyenlerin içini acıtan görüntüler büyük tepki çekti.

Vicdanları sızlatan görüntü! Büyükbaş hayvana önce eziyet etti sonra kesip etlerini sattı

YORUMLAR


Son Dakika

Ünlü iş adamı 276 kişiye virüs bulaştırdı, 5 kişi yaşamını yitirdi
İstanbul'da karantinadan kaçan bir kişi gittiği Rize'de tüm binanın karantinaya alınmasına neden oldu İngiltere'nin Çin'den ithal ettiği tanı kitlerinde koronavirüs tespit edildi