Son Dakika Haberleri: Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi

Adapazarı'nda Yol Kapatıp Araçlarda Uygulama Yapan Sahte Polisler Yakayı Ele Verdi

11 ay önce

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kendilerine polis süsü vererek yol kapatan ve araçlarda arama yapan 5 kişi suçüstü yakalandı. Şüphelilerden ikisi tutuklandı.

Sakarya Adapazarı'nda, kendilerine polis süsü vererek dubalarla kapattıkları yolda sözde uygulama yapan ve kent kameralarınca görüntülenen 5 kişi suçüstü yakalandı. Çok sayıda sabıkaları olduğu belirtilen şüphelilerden 2'si tutuklandı.

ASAYİŞ ŞUBE EKİPLERİ OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Önceki gece, Adapazarı 15 Temmuz Bulvarı'nda yaşanan olayda M.Ö., C.S., T.T., Ö.O. ve O.Ş. kendilerine polis süsü vererek trafik kontrol levhası ve dubalarla yolu kapatarak uygulama yaptı. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi'nde görevli polislerin kameralardan tespit ettikleri olaya Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler kısa sürede müdahale etti.

5 ŞÜPHELİDEN 2'Sİ TUTUKLANDI

Sivil ve resmi polis araçlarıyla çevreleri sarılan şüpheliler suçüstü yakalandı. Çeşitli suçlardan sabıkaları olduğu belirlenen 5 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. M.Ö. ve C.S. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, T.T., Ö.O. ve O.Ş. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Beşiktaş, Trabzonspor'la Karşılaşıyor! Maçta Üçüncü Gol Geldi