Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere hijyen seti - Son Dakika

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere hijyen seti

15.10.2020 13:05
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere hijyen seti, System.String[]

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere hijyen ve eğitim seti dağıtıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere hijyen ve eğitim seti dağıtıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu hafta okulların yüz yüze eğitime başlamasıyla birlikte maske, kolonya, dezenfekte mendil ve okul gereçlerinin yer aldığı hijyen ve eğitim setleri öğrencilere ulaştırıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye ilçesinde Dr. Cavit Özyeğin İlk ve Ortaokulunda düzenlenen etkinlikte, öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini dağıttı.

Beyazgül, salgınının tüm dünyayı tehdit etmeye devam ettiğini belirterek, bununla mücadelenin devam ettiğini kaydetti.

Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Beyazgül, "Maske, sosyal mesafe ve temizlik noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplum olarak tedbirleri aldığımız zaman bu illetten inşallah kurtulacağız. Dikkatli olmaya devam etmeliyiz.

İnşallah bir an önce bu salgından tüm insanlık kurtulmuş olur." ifadelerini kullandı.

Başkan Beyazgül, dağıtımın ardından okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere hijyen seti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Best Model'in ardından 16 yaşındaki Ceyda Toyran'ın Miss Model seçilmesi tartışma yarattı Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi Paşinyan, "teslim olma" anlaşmasını neden imzaladığını anlattı: Binlerce asker esir düşecekti Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Okan Bayülgen: Cumhurbaşkanı'na şikayet edildim, 4 iş yeri sahibi oldum Eşi ve kızını öldürüp, kendisini ihbar eden pazarcı: Meleklerimi öldürdüm, beni asın 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı Tayvan, kısıtlama ve karantina olmadan koronavirüsü yendi! 200 gündür vaka görülmüyor