Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Sevcan Orhan, Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu

Şarkıcı Sevcan Orhan, Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu

2 ay önce

2. Sayfa programına konuk olan Sevcan Orhan, 12 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun annesinin anlatıklarıyla canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Genç şarkıcı Barış Akarsu, 12 yıl önce geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Akarsu'nun annesi dün konuk olduğu 2. Sayfa programında gözyaşları içinde oğlunun ölmeden önceki son anlarını anlattı.

Gözü yaşlı annenin anlatıklarını izleyen ünlü türkücü Sevcan Orhan da canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.

"OĞLUMLA VEFAT ETMEDEN ÖNCE EL ELEYDİK"

Doğum günü olan 29 Haziran'da Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu, 4 Temmuz 2007 yılında yaşamını yitiren Barış Akarsu'nun annesi programda şunları anlattı:

"Oğlumdan ayrılacağım hiç aklıma gelmezdi. Hepimizin gideceği yer orası. Kaza anı ben kız arkadaşıyla arabada kavga ettiklerini sanmıyorum. Benim oğlum onu yapmaz. O gün Barış'ın doğum günüydü. 29 Haziran'dı... 5 gün hastanede oğlumun yanındaydım, korkarsın deyip göstermediler. Vefat etmeden hemen önce oğlumla el eleydik. Hala 'anne ben geldim' diyecekmiş gibi bekliyorum onu. Eşyaları hala evimde, 12 senedir oğlumun kokusuyla yaşıyorum. Barış'ın hayranları kolum kanadım oldu, hiç yalnız kalmadım."

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Bugün programın konuğu olan Sevcan Orhan ise o anların tekrardan yayınlanmasıyla gözyaşlarına hakim olamadı. Orhan, "Hayatımda dayanamadığım tek şey evladını kaybetmiş bir annenin gözyaşlarıdır." dedi.

Şarkıcı Sevcan Orhan, Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu
Sevcan Orhan Kimdir ve Nereli?

Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 11:24 

YORUMLAR


Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman'dan küstah Türkiye çıkışı Uğur Dündar'dan "Yıldırım-İmamoğlu" ortak yayını için ilk yorum FETÖ'cü Hakan Şükür, Türkiye'nin ilgiyle izlediği ortak yayına sessiz kalmadı