Son Dakika Haberleri: Sel Sularına Gömülen Araçtaki 2 Kişinin Kepçeyle Kurtarılma Anı Kameralara Yansıdı

Sel Sularına Gömülen Araçtaki 2 Kişinin Kepçeyle Kurtarılma Anı Kameralara Yansıdı

2 ay önce

Osmaniye'de sağanak yağış sonrası oluşan selde biri kadın 2 kişinin bulunduğu araç suya gömüldü. Sel sularının ortasında mahsur kalan 2 kişinin kepçeyle kurtarıldığı anlar kameralara yansıdı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde iki gündür etkili olan sağanak yağış sonrası oluşan sel sularının ortasında otomobil ile mahsur kalan iki kişi kepçe yardımıyla kurtarıldı.

SELLE YIKILAN KÖPRÜ ULAŞIMI AKSATTI

Sağanak yağış Osmaniye'de hayatı olumsuz etkiledi. Yağış sonrası oluşan sel Çatalhöyük mevkisinde köprünün yıkılması sonucu Kadirli- Adana karayolunu ulaşıma kapattı.

OTOMOBİLİ SUYA GÖMÜLEN 2 KİŞİ MAHSUR KALDI

Adana istikametinden Kadirli'ye gelen iki kişi otomobilleri ile sele yakalandı. Bir anda suya gömülen otomobil içerisindeki biri kadın 2 kişi mahsur kaldı.

KEPÇEYLE KURTARILDIĞI ANLAR KAMERALARA YANSIDI

Cep telefonuyla yardım isteyen iki kişinin imdadına yol açma çalışmasına katılan kepçe yetişti. Otomobilden çıkan iki kişi kepçeye alınarak kurtarıldı. O anlar ise kepçe operatörü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.


YORUMLAR


Motorin Fiyatlarının Benzine Yaklaşmasıyla Dizel Araçların Devri Sona Eriyor 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı