Selim Andak şarkılarına füsunSu yorumu! - Son Dakika

Selim Andak şarkılarına füsunSu yorumu!

03.03.2020 09:42
Selim Andak şarkılarına füsunSu yorumu!, System.String[]

1995 yılında Arzu Ece ile birlikte Eurovision şarkı yarışmasında Melih Kibar şarkısıyla Türkiye'yi temsil eden, uzun yıllardır özel organizasyonlar da orkestrası ile sahne alan füsunSu arşivinde yer alan bir çok eserini Youtube kanalında ve tüm dijital platformlar da yayımlamaya başladı.

1995 yılında Arzu Ece ile birlikte Eurovision şarkı yarışmasında Melih Kibar şarkısıyla Türkiye'yi temsil eden, uzun yıllardır özel organizasyonlar da& ; orkestrası ile sahne alan füsunSu arşivinde yer alan bir çok eserini Youtube kanalında ve tüm dijital platformlar da yayımlamaya başladı.

1978 yılında Ersan Erdura tarafından seslendirilen, müziği Selmi Andak, sözleri Özdemir Kaplan'a ait& ; "Acılar& ; Sürekli Olamaz " adlı şarkıyı füsunSu rap müziğinin sevilen ismi Rey ile yeniden yorumladı.

Aynı zamanda; 2002 yılında Varna Uluslararası DiscoveryŞarkı Yarışmas'ında& ; füsunSu'ya "En İyi Artistlik Performans Ödülü " getiren& ; sözleri Nezih Topuzlu 'ya ait, müziği Selmi Andak şarkısı olan "Yaşamak" da füsunSu yorumu ile& ; yeniden yorumlandı. Selmi Andakimzalı iki şarkı Loras Prodüksiyon etiketiyle& ; tüm dijital platformlarda yerini aldı. Loras Stüdyolarında kaydedilen& ; "Acılar Sürekli Olamaz"& ; ve "Yaşamak " adlı& ; & ;özel şarkıların yeni düzenlemesi Ogün Sayharman imzası taşıyor.

Selim Andak şarkılarına füsunSu yorumu!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Selim Andak şarkılarına füsunSu yorumu! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Utanmazlığın da böylesi! Alkollü kadın sürücü kendisine işlem yapan polise saldırıp, yüzünü tırmaladı