Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı - Son Dakika

Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı

01.10.2020 13:43

Kendi kozmetik markasını çıkardıktan sonra yoğun bir iş temposuna giren Selin Ciğerci, İstanbul'dan Marmaris'e tatile giderken 27 bin TL'ye helikopter kiraladı.

Kendi markasını çıkardıktan sonra dünyaca ünlü marka çantalarını ve ultra lüks arabalarıyla gündeme gelen iş kadını Selin Ciğerci, yeni bir olayla adından söz ettirdi. Lamborghini Huracan'dan sonra Rolls-Royce marka arabasıyla gündem olan Selin Ciğerci şimdi de helikopter kiraladı.

HELİKOPTER POZLARINI PAYLAŞTI

Lüks harcamalarıyla her daim gündemde kalan Ciğerci, helikopter seyahati için de 27 bin TL ödedi. Ciğerci, helikopter içinde verdiği pozları da 2,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Ciğerci, peş peşe yaptığı paylaşımlarını "Bu fotoğrafların altına ne yazılır ki" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı
Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?