Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı - Son Dakika

Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı

01.10.2020 13:43

Kendi kozmetik markasını çıkardıktan sonra yoğun bir iş temposuna giren Selin Ciğerci, İstanbul'dan Marmaris'e tatile giderken 27 bin TL'ye helikopter kiraladı.

Kendi markasını çıkardıktan sonra dünyaca ünlü marka çantalarını ve ultra lüks arabalarıyla gündeme gelen iş kadını Selin Ciğerci, yeni bir olayla adından söz ettirdi. Lamborghini Huracan'dan sonra Rolls-Royce marka arabasıyla gündem olan Selin Ciğerci şimdi de helikopter kiraladı.

HELİKOPTER POZLARINI PAYLAŞTI

Lüks harcamalarıyla her daim gündemde kalan Ciğerci, helikopter seyahati için de 27 bin TL ödedi. Ciğerci, helikopter içinde verdiği pozları da 2,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Ciğerci, peş peşe yaptığı paylaşımlarını "Bu fotoğrafların altına ne yazılır ki" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı
Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, 27 bin TL'ye helikopter kiralayıp tatile çıktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti