Sembolizm ve Algı Yönetimi - Son Dakika

Sembolizm ve Algı Yönetimi

26.11.2016 21:34
Sembolizm ve Algı Yönetimi, System.String[]

Sembollerin dilini öğrenmek ve kadim bilgeliğin kapısını aralamak, kendimizi tanımak için sihirli bir yolculuğu başlatmaktır.

Sembollerin dilini öğrenmek ve kadim bilgeliğin kapısını aralamak, kendimizi tanımak için sihirli bir yolculuğu başlatmaktır... Kollektif bilinçaltımızda yer alan ve açığa çıkmak için bekleyen bu semboller, bu workshop aracılığıyla bize sunuyor ve içimizdeki "bilge"yi uyandırmak için yüzyılların ötesinden bugüne sesleniyor...

Bu kursun başlıca konuları

Sembol Nedir?

Arketip Nedir?

Semboller Bizi Nasıl Etkiler?

Pagan ve Ezoterik Semboller

Ezoterizme giriş

Algı nedir? Algı Yönetimi nedir?

Propaganda nedir?

Bilindışı yöntemleri nasıl etkiler? Nasıl karşı koyabiliriz?

Olacağı gibi, bu workshop boyunca, kadınlık ve erkeklik sembolleri, narsisizmin ve şizofrenin  sembolleri, kişinin kendini değersizleştirmesinin sembolleri ve çağımızın en büyük sorunu olan kronik mutsuzluğumuzun sembolleri de olacak.

Ayrıca çağımız damgasını vuran algı yönetimi ve propaganda konuları da detaylı işlenecek.

Bilinç dışına semboller ve algı yönetimi araçları ile gelen saldırılara bilinçli aklımızın kurallarının dışında kaldığından bunlara karşı koyabilmemiz için büyük bir farkındalık gerekmektedir.

Bu farkındalık, hem bu algı oyunlarına karşı koyabilmeyi sağlamakta hem de günlük hayatta daha etkili bir iletişimi sağlamaktadır.

Kapitalizmin en büyük araçlarından olan algı yönetimini bilmek aslında insanın doğasına uygun bir yaşamın da anahtarı olmaktadır. Bu sayede irademize de sahip çıkabilir, toplum içinde bir köle olmanın önüne geçebiliriz.

Dünya, insanlığa ve insan onuruna aykırı bir yöne giderken bu tür algı oyunlarına karşı koymanın tek yolu olan bu farkındalık için biraz çaba ve bilgi hemen yolumuzu aydınlatmaya başlayacaktır.

Eğitim Yeri                    : Aqua Yaşam Kişisel Dönüşüm Merkezi

Eğitmen                         : Erhan Altunay

Eğitim Tarihi                  : 27 Kasım Pazar

Eğitim Saati                   : Saat 10: 30-17: 30

Eğitim Süresi                  : 1 Gün

Eğitim başvurusu için

İletişim                          : iletişim@aquayasam.com

0530 516 12 00

0216 565 96 38

Sembolizm ve Algı Yönetimi

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Sembolizm ve Algı Yönetimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 501 liradan işlem görüyor Son Dakika! Mesut Yılmaz'ın vefatıyla ilgili hastaneden ilk açıklama: Yaklaşık 2 yıldır kanser tedavisi görüyordu Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Fransa'yı kana bulayan Tunuslu mültecinin ilk görüntüsü ortaya çıktı Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Aşk yaşadıkları konuşulan Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan aynı eve girerken yakalandı 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı