Son Dakika Haberleri: Serdar Ortaç'ın Erkek Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Serdar Ortaç'ın Erkek Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı

10 ay önce

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın erkek kardeşi Serkan Ortaç, bilinmeyen bir nedenden dolayı Maslak'ta bulunan özel hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

Serdar Ortaç'ın Erkek Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı, System.String[]

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programının haberine göre; ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın kardeşi Serkan Ortaç, Maslak'taki özel bir hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

SERDAR ORTAÇ'IN KARDEŞİ YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Eşi Chloe Loughnan'ın kaza haberiyle zor günler geçiren Serdar Ortaç'ın bu sefer de kardeşi yoğun bakıma kaldırıldı. 2. Sayfa'da yayınlanan habere göre; Ortaç'ın erkek kardeşi Serkan Ortaç henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yoğun bakıma kaldırıldı. Sunucuların telefonları meşgule atan Ortaç, konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

"ENFEKSİYON SEBEBİYLE TEDAVİ ALTINA ALINDI"

Kardeşinin hastaneye kaldırılması hakkında programın sunucularına mesaj gönderen Serdar Ortaç, "Kardeşim Serkan geçirdiği bir enfeksiyon sebebiyle tedavi altındadır. Kontroller yapılıyor, gerekli açıklamaları yapacağım." dedi.

Serdar Ortaç'ın Erkek Kardeşi Yoğun Bakıma Kaldırıldı
Serdar Ortaç'ın Erkek Kardeşine H1N1 Teşhisi Konuldu!

Haber Yayın Tarihi: 28.12.2018 11:26 

YORUMLAR


Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı
Son Dakika: MHP Lideri Devlet Bahçeli, Genel Merkez binasında Sendika başkanından şaka gibi makam aracı açıklaması: 1,3 milyona kampanyayla aldım