Son Dakika Haberleri: Süreyya Yalçın, Serdar Ortaç'ın Kaza Geçiren Eşine Satın Aldığı Pablo Escobar'ın Eski Evini Tahsis Etti

Süreyya Yalçın, Serdar Ortaç'ın Kaza Geçiren Eşine Satın Aldığı Pablo Escobar'ın Eski Evini Tahsis Etti

12 ay önce

Serdar Ortaç'ın karısı Chloe Loughnan geçtiğimiz günlerde ABD'de kaza geçirmişti. Sosyetik milyarder Süreyya Yalçın, Chole'nin dinlenmesi için geçen yıl Miami'de aldığı, eskiden Pablo Escobar'a ait olan malikanesini tahsis etti.

Süreyya Yalçın, Serdar Ortaç'ın Kaza Geçiren Eşine Satın Aldığı Pablo Escobar'ın Eski Evini Tahsis Etti, System.String[]

Amerika'da ciddi bir kaza geçiren Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan taburcu oldu. Chloe'ye yardım eli sosyetik milyarder Süreyya Yalçın'dan geldi. Süreyya Yalçın, Chloe ve annesine geçtiğimiz yıl satın aldığı Escobar'ın eski malikanesini açtı. Yalçın, özel yardımcı ve bir de hemşire tahsis etti.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANIYOR

Chloe, kendisine refakat eden annesiyle birlikte bu evde 10 gün daha kalacak. Ayakta durmakta zorlandığı için yürüteçle yürüyen Chloe, buradaki tedavisinin tamamlanmasının ardından annesiyle birlikte İrlanda'ya gidecek. Ona bir süre de annesi bakacak.

Süreyya Yalçın ve Chloe Loughnan

BOŞANMA YOK

Serdar Ortaç, eşi Chloe ile ayrılığın eşiğinde olduğuna dair iddiaları yalanladı. Ortaç, önceki gün bir video paylaşıp "Şu an öyle bir durum yok. Şu sıralar sadece Chloe'nin bir an evvel iyileşmesi için dua ediyorum" dedi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughan, iş için gittiği Miami'de kaza geçirmişti. Motordan düşen Chloe'nin sol kolunda kırık, sağ kolunda çatlaklar ve dizinde de ezilmeler meydana gelmişti.

MİAMİ CHLOE'YE UĞURSUZ GELİYOR

Chloe Loughan'ın bu ilk kazası değil. 2016 yılında yine iş için gittiği Miami'de bir kaza daha geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe'nin yüzünde çizikler oluşmuş, iş göremez raporu almıştı.

Escobar'ın evi

Süreyya Yalçın, Serdar Ortaç'ın Kaza Geçiren Eşine Satın Aldığı Pablo Escobar'ın Eski Evini Tahsis Etti
Kaza Yapan Eşi Chloe Loughnan'ın Yanına Gitmeyen Serdar Ortaç, Dedikodulara Son Noktayı Koydu

Haber Yayın Tarihi: 24.10.2018 11:19 

YORUMLAR


Merkel: Türkiye'ye silah satışı durdurulacak
Hollanda Başbakanı'ndan Türkiye'ye destek: NATO, Türkiyesiz yapamaz Trump'ın sözlerini çeviren tercümanın yüzü şekilden şekle girdi