Son Dakika Haberleri: Seren Serengil, Ayrılığın Detaylarını Anlattı: Eski Sevgililerim ve Aileleriyle Görüşürüm

Seren Serengil, Ayrılığın Detaylarını Anlattı: Eski Sevgililerim ve Aileleriyle Görüşürüm

10 ay önce

Yaşar İpek ile evlilik yolundayken ayrılan Seren Serengil, canlı yayında detayları anlattı. Serengil, "Eski sevgililerim ve aileleriyle görüşürüm. Fikir anlaşmazlığı yaşadık, ayrıldık." dedi.

Birliktelikleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen Seren Serengil- Yaşar İpek çiftinin ayrılığıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Seren Serengil, canlı yayında ayrılık sebebini açıkladı

AYRILIĞIN PERDE ARKASINI CANLI YAYINDA ANLATTI

Menajer Özgür Aras'ın iddiasına göre Yaşar İpek, Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır'ın ailesiyle görüşmesinden rahatsız olduğu için ilişkiyi bitirmişti. Seren Serengil bu iddialara yorumculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında yanıt verdi.

"ESKİ SEVGİLİLERİMLE GÖRÜŞÜRÜM"

Seren Serengil, "Ben eski sevgililerimle ve aileleriyle görüşürüm. Kimseyle düşman değilim, zor günlerinde yanlarında olurum. Özay'ın anneannesi vefat etmişti ve ben de görüşmek durumunda kaldım. Yaşar bu durumdan rahatsız oldu. Fikir anlaşmazlıkları yüzünden ayrıldık." dedi.


YORUMLAR


Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor

Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde Dicle Barajı'nın Kapaklarından Biri Koptu