Sevgililerini Hamile Kalınca Terk Eden Ünlü Aktör: Pişmanım - Son Dakika

Sevgililerini Hamile Kalınca Terk Eden Ünlü Aktör: Pişmanım

08.09.2016 16:18

Bu zamana kadar birçok isimle birliktelik yaşayan ve hamile kaldıklarında onları terk eden İngiliz aktör Jude Law, "İnsanları incittiğim için çok pişmanım. Korkunç şeyler yaptım" dedi.

43 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz aktör Jude Law, yeni dizisi 'The Young Pope' öncesindeki açıklamalarıyla günah çıkarttı.

"SANIRIM BAZI DERSLERİ ALDIM"

"İnsanları incittiğim için çok pişmanım" diyen ünlü aktör, "Korkunç şeyler yaptım. Benim yüzümden çekilmiş acıları düşündükçe kalbim ağrıdı. Pişmanlık çok ilginç bir duygu… Sanırım, artık bazı dersleri aldım. Bu bir bakıma iyi de oldu çünkü ne kadar rezil ve ahmak olduğumu anladım, bunun sonuçlarını da ödemem gerektiğini öğrendim" dedi.

İLK KEZ PİŞMANLIK HİSSİNİ YAŞADI

Law'ın hayatı boyunca ilk kez pişmanlık hissini yaşaması ilginç, zira şu sıralar psikiyatr Philippa Coan'la birlikte olan ünlü aktörün geçmişi oldukça çalkantılı.

KADINLARA ASLA SADIK KALMIYOR

Jude Law, birlikte olduğu kadınlara asla sadık kalmıyor. Üstelik onları en zor durumda kaldıkları anda terk ediyor.


BEBEK DOĞMADAN TERK ETTİ

Örneğin; geçtiğimiz sene birlikte olduğu 24 yaşındaki İrlandalı şarkıcı Cat Cavelli'den bir kızı olan Law, bebek daha doğmadan Cavelli'yi terk etti.


BİR KEZ DAHA AYNI ŞEYİ YAPTI

Jude Law benzer şekilde 2009 yılında da aynı şeyi yapmıştı. 'Sherlock Holmes's setinde tanıştığı ABD'li model Samantha Burke'le bir ilişkiye yelken açtı. Burke hamile kaldı ve Law onu da daha bebek doğmadan terk etti. Ve Burke'den olan kızını beş aylık olana kadar hiç görmedi.


NİŞANLISINI DADIYLA ALDATTI

Jude Law 1997 yılında aktris Sadie Frost'la evlenmişti. 2003 yılında boşanan çiftin 3 çocukları oldu. O yıl, Alfie'nin setinde tanıştığı aktris Sienna Miller'la aşk yaşamaya başlayan ve 2004 yılında nişanlanan Law'ın ilişkisi, Miller'ı çocuklarının dadısıyla aldattığı için bitti ve düğün iptal edildi.


Sevgililerini Hamile Kalınca Terk Eden Ünlü Aktör: Pişmanım

Son Dakika Magazin Sevgililerini Hamile Kalınca Terk Eden Ünlü Aktör: Pişmanım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular Samsun-İstanbul uçağı, bilinç kaybı yaşayan yolcudan dolayı acil iniş yaptı İstanbul'da kar yağışı kaç gün sürecek? Meteoroloji'den son hava durumu tahmini Sular çekilince altıncı yüzyıldan kalma kaya mezarları ortaya çıktı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı