Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor - Son Dakika

Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor

03.08.2018 03:24
Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor, System.String[]

Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta geliyor Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of War / Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyununun, oyunculardan gelen geri bildirim ve yorumlar dikkate alarak geliştirilen yeni versiyonu 28 Ağustos'ta piyasaya çıkıyor.

Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta geliyor

Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of War/ Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyununun, oyunculardan gelen geri bildirim ve yorumlar dikkate alarak geliştirilen yeni versiyonu 28 Ağustos'ta piyasaya çıkıyor. Shadow Of War Definitive Edition Türkiye'de de Bilkom tarafından PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Orijinal oyunun lansmanından itibaren, oyunculardan gelen geri bildirim ve yorumlar dikkate alarak geliştirilen Shadow of War Definitive Edition, ek hikayeler, yeni görevler, karakterler, Ork kabileleri, silahlar, yetenekler, düşmanlar, yeni bölgeler ve daha fazlasını sunuyor. Yeni versiyonun içerisinde sunulan geliştirilmiş bölümler arasında SlaughterTribe, Outlaw Tribe, Blade of Galadriel ve Desolation of Mordor yer alıyor.

İşte yapılan bazı güncellemeler:

Oyunun içinde yer alan "market" kısmı tamamen kaldırıldı.

Nemesis sitemine iyileştirmeler getirildi.

Celebrimbor, Eltariel, Dark Eltariel, Baranor ve Serka oyuncu skin'leri eklendi.

Brutal ve Gravewalker zorluk seviyeleri eklendi.

Kaleyi, Sauron'un hiç bitmeyen dalgalarına karşı savunmak için Sonsuz Kuşatma özelliği eklendi.

Oyuncu istatistikleri sayfası eklendi.

Savaşları yeni filtreler, çerçeveler ve dokularla çekebilmek için fotoğraf modu yükseltildi.

https://www.teknotalk.com/shadow-of-war-definitive-edition-28-agustosta-geliyor-64821/

Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor
Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor

- Kaynak: Teknotalk.com

Son Dakika Teknoloji Shadow Of War Definitive Edition 28 Ağustos'ta Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? Beşiktaş, 15 yıl aradan sonra Fenerbahçe'yi Kadıköy'de mağlup etti Fenerbahçe galibiyeti sonrası Sergen Yalçın büyük sevinç yaşadı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Bölücü terör örgütü PKK'da 20 yıldır faaliyet gösteren terörist, ikna yoluyla teslim oldu Taraftarlar yenen gollerde hatası olan Lemos'a tepki gösterdi Son Dakika: Türkiye'de 29 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 185 kişi vefat etti, 29 bin 281 yeni vaka tespit edildi Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Başkanı Reşat Bahat: Türkiye'de yoğun bakımlarda 500 boş yatak kaldı