Sinema Filmi Gibi Davetiye! - Son Dakika

Sinema Filmi Gibi Davetiye!

06.06.2013 06:03
Sinema Filmi Gibi Davetiye!, System.String[]

İşadamı Erdem İpekçi, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen düğününde bir ilke imza attı.

İşadamı Erdem İpekçi, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen düğününde bir ilke imza attı. Qubbe ve LifePark gibi mekanların kurucusu olan İpekçi, sunucu eşi Pınar Güsar ile konuklara davetiye vermek yerine, sinema filmi hediye etti.

İDDİALI PRODÜKSİYON

Çiftin farklı zamanlarda tanıştığı ve her dönemde birbirlerine aşık iki kahramanı canlandırdığı bol aksiyonlu film, iddialı prodüksiyonuyla Hollywood filmlerini aratmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Sinema Filmi Gibi Davetiye!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Sinema Filmi Gibi Davetiye! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Erol Bulut, taraftarı üzecek haberi verdi: Samatta 4 hafta sahalardan uzak kalacak Eski Ermenistan Başbakanı Bagratyan: Paşinyan'ın korkaklığı yüzünden kaybettik, ordumuzun yüzde 80'i yok oldu Merkez'in faiz artırımı sonrası bankalar da kredi faizlerini yükseltti! İşte banka banka güncel oranlar Şeyma Subaşı, kızıyla fotoğrafına parayla ilgili yorum yapan takipçisine küfrederek cevap verdi Bahçesine kurduğu güneş enerjisi sistemiyle elektrik, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor Maradona'nın ölümü sonrası İngiliz basınının attığı manşetler büyük tepki çekti Genç kadını çalıştığı yerde öldürüp, intihara kalkıştı Durakta otobüs bekleyen kadına iğrenç taciz: Dünden beri ağlıyorum