Sinemaya Gidiyoruz! - Son Dakika

Sinemaya Gidiyoruz!

27.02.2015 19:28
Sinemaya Gidiyoruz!, System.String[]

CHAPPIE filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze kadar geldi!

"CHAPPIE" özel gösterimine hazır mısınız? Sony Pictures Release International ile düzenlenen ve CHIP okurlarını davet ettiği bu etkinliğe katılmak çok kolay.

Ön kayıt için adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzuadresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

"CHAPPIE" ön gösterimi 5 Mart 2015 Peşembe tarihinde saat 19.15 seansında, Cinemaximum Trump Towers sinemasında Salon 3'te gerçekleştirilecektir. Film 6 Mart'ta vizyona girecektir.

©2015 CTMG. All Rights Reserved.

CHAPPIE, 6 Mart'ta Sinemalarda.

Aksiyon – Macera

"District 9"un yönetmeninin sunduğu "Chappie"nin başrollerinde Sharlto Copley, Dev Patel, Sigourney Weaver ve Hugh Jackman yer alıyor. Yakın bir gelecekte suçun kontrolünü baskıcı mekanize bir polis gücü yapacaktır. Fakat artık, insanlar karşı koymaktadır. Polis droidi Chappie çalınıp yeniden programlanınca, düşünme ve hissetme becerisine sahip ilk robot olur. Chappie'yi insan ırkına ve düzene bir tehdit olarak görmeye başlayan, kudretli ve yıkıcı güçler statükoyu korumak, Chappie'nin türünün son örneği olmasını sağlamak için ellerinden geleni arkalarına koymazlar.

Columbia Pictures ve MRC, LStar Capital işbirliğiyle, bir Kinberg Genre yapımı olan "Chappie"yi sunar. Filmin başrollerini Sharlto Copley, Dev Patel, NINJA ve ¥O-LANDI VI$$ER ve Jose Pablo Cantillo'nun yanı sıra Sigourney Weaver ve Hugh Jackman üstlendi. Neill Blomkamp'ın yönettiği filmin yapımcılığını Neill Blomkamp ve Simon Kinberg, yönetici yapımcılığını ise Ben Waisbren gerçekleştirdi. Filmi Neill Blomkamp ve Terri Tatchell kaleme aldı. "Chappie"nin görüntü yönetimi Trent Opaloch, yapım tasarımı Jules Cook, kurgusu ACE'den Julian Clarke ve Mark Goldblatt, müziği Hans Zimmer'ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Chris Harvey üstlendi.

"Chappie" tüm dünyada 4 Mart'tan itibaren gösterime girecek.

©2015 CTMG. All Rights Reserved.


YORUMLAR

Son Dakika

İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı
Advertisement