Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

01.12.2020 19:54

Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, erkek arkadaşı Monaco'lu futbolcu Pietro Pellegri ile dudak dudağa sarmaş dolaş fotoğrafını paylaştı. Viktorija'nın bu paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, kişisel sosyal medya hesabından erkek arkadaşı Monaco'lu futbolcu Pietro Pellegri ile bir fotoğrafını paylaştı.

Viktorija, erkek arkadaşıyla dudak dudağa ve sarmaş dolaş şeklinde verdiği pozun altına "Yağmur sadece dışarıda" notunu düştü.

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Instagram'da 135 bin takipçisi bulunan Sırp güzel Viktorija Mihajlovic'in bu paylaşımı kısa sürede 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi

Son Dakika Spor Sinisa Mihajlovic'in kızı Viktorija, sevgilisiyle dudak dudağa sarmaş dolaş poz verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı