Siroma Projesi - Son Dakika

Siroma Projesi

07.03.2017 09:50
Siroma Projesi, System.String[]

SİROMA Projesi Kapsamında Kırklareli Vali Faik Üstün İlkokulu’nda Dezavantajlı Bireylere Yönelik “Mesleki Eğitim ve İstihdam” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

SİROMA Projesi Kapsamında Kırklareli Vali Faik Üstün İlkokulu'nda Dezavantajlı Bireylere Yönelik "Mesleki Eğitim ve İstihdam" konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Dezavantajlı vatandaşlara yönelik ilde uygulanan "SİROMA Projesi" ve Kırklareli Valiliği'nce hayata geçirilen "Dezavantajlı Öğrencilerin Eğitim-Öğretime Erişimlerinin Sağlanması ve Başarı Durumlarının İyileştirilmesi Projesi" kapsamında Vali Faik Üstün İlkokulu'nda Mesleki Eğitim ve İstihdam konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Berna Kaya, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Serkan Salman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Şube Müdürü Ali Şefik Deniz ve SİROMA Projesi Eğitim Uzmanı Serdar Kanat tarafından dezavantajlı bireylere mesleki ve teknik eğitim, halk eğitim merkezi kursları, çıraklık eğitimi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmetleri ve SİROMA Projesi konusunda bilgi verdi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Veysi Bora, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Hakan Anıl, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Emrullah Küçükyılmaz, Vali Faik Üstün İlkokulu Müdürü Şadiye Karagöz ve SİROMA Projesi Psikolojik Danışmanı Merve Kaya da toplantıda hazır bulundu. - KIRKLARELİ

Siroma Projesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Siroma Projesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

HDP'li Garo Paylan'la Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay arasında 'şikayet' tartışması: Belgeleri ortaya koyarız Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı