Şişli'de emniyetten dar alan uygulaması: 1705 kişi sorgulandı - Son Dakika

Şişli'de emniyetten dar alan uygulaması: 1705 kişi sorgulandı

11.08.2022 01:29

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kuştepe mevkiinde genel emniyet ve asayiş uygulaması yapıldı.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kuştepe mevkiinde genel emniyet ve asayiş uygulaması yapıldı. Dar alan uygulamasında 1705 kişi sorgulanırken, 584 otomobil ve 295 motosiklet de kontrol edildi.

Şişli'de İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından Kuştepe mevkiinde 5 sabit nokta ve caddelerde narkotik, silahlı olaylar, şüpheli şahıs ve araçlara yönelik huzur ve güvenliği sağlamak için uygulama yapıldı.

Denetim noktalarında şüpheli görülen araçlar durdurularak aranırken, sürücü ve yolcuların Genel Bilgi Taramaları (GBT) yapıldı. Cadde ve sokaklarda şüpheli görülen kişilerin de kontrolleri sağlandı.

Yapılan denetimlerde, 1705 kişi, 584 araç, 295 motosiklet denetlendi.

Denetemler sonucu, 1 kişiye "dur" ihtarına uymamak ve trafiği tehlikeye düşürmekten 855 Türk Lirası cezai işlem yapılırken 1 yoklama kaçağı, 3 şahısa ise uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmaktan işlem yapıldı. Denetimler sırasında bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

12.00'de başlayan uygulama 23.00'te sona erdi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Mersin 3. sayfa: Tarsus'ta sahte içki satanlar yakalandı Mersin 3. sayfa: Tarsus'ta sahte içki satanlar yakalandı Ortaköy'de takım elbiseli güvenliklerin şiddetinin ardından Emniyet operasyon başlattı! Ortaköy'de takım elbiseli güvenliklerin şiddetinin ardından Emniyet operasyon başlattı! İSTANBUL-MALTEPE'DE 'HUZURLU SOKAK' DENETİMİ; RUHSATSIZ TÜFEK VE NARKOTİK MADDE ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL-MALTEPE'DE 'HUZURLU SOKAK' DENETİMİ; RUHSATSIZ TÜFEK VE NARKOTİK MADDE ELE GEÇİRİLDİ
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Şişli'de emniyetten dar alan uygulaması: 1705 kişi sorgulandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement