Slavia Prag Forması Giyen Halil Altıntop, Kadro Dışı Kaldı - Son Dakika

Slavia Prag Forması Giyen Halil Altıntop, Kadro Dışı Kaldı

03.01.2018 21:14

Kariyerini Çekya ekibi Slavia Prag'da sürdüren Halil Altıntop, teknik direktör Jindrich Trpisovsky tarafından kadro dışı bırakıldı.

Sezon başında Augsburg'dan bonservissiz bir şekilde Slavia Prag'a transfer olan Milli futbolcu Halil Altıntop için Çekya kariyeri iyi geçmedi.

"KENDİLERİNE TAKIM BULMALARI İÇİN İZİN VERDİK"

Slavia Prag takımının teknik direktörü Jindrich Trpisovsky, Halil Altıntop, Ruslan Rotan ve Dusan Svento'yu kadro dışı bıraktı. Slavia Prag basın sözcüsü Michal Bycek, "Üç futbolcuya kendilerine takım bulmaları için izin verdik" açıklaması yapıldı.

Çekya Ligi'nde hayal kırıklığı yaratan Altıntop, Prag ekibinde sadece 10 maça çıkabildi ve 2 gol, 1 asist yapabildi.

Slavia Prag Forması Giyen Halil Altıntop, Kadro Dışı Kaldı
Slavia Prag Forması Giyen Halil Altıntop, Kadro Dışı Kaldı

Son Dakika Spor Slavia Prag Forması Giyen Halil Altıntop, Kadro Dışı Kaldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)

Son Dakika

İngiliz şirket, Antalya'da doğa harikası yarımadaya villa dikti MasterChef'te büyük gerginlik! Mehmet Şef, yemeğini tadıma çıkarmayan Barbaros'u azarladı Ermenistan işgalinden kurtarılan Fuzuli'de 27 yıl sonra ezan okundu Çukur'da Çağatay Erdenet sürprizi! Nejat İşler, diziye geri döndü Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı