Son Dakika Haberleri: Karısını Sürekli Ölümle Tehdit Eden Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Kalbinden Vurdu

Karısını Sürekli Ölümle Tehdit Eden Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Kalbinden Vurdu

12 ay önce

Adana'da boşandığı eski eşini, sürekli "Seni öldüreceğim" diye tehdit eden adam, sokak ortasında av tüfeğiyle önce karısının sonra kendinin kalbine sıktı.

Adana'da eski eşi tarafından öldürülen kadının cenazesini adli tıp kurumundan alan erkek arkadaşı, "Eski eşi sürekli seni öldüreceğim diyordu sonunda yaptı. Zuhal'i saplantı haline getirmişti" dedi

YILLAR ÖNCE BOŞANDILAR ANCAK EŞİNİN PEŞİNİ BIRAKMADI

Yıllar önce evlenen Mahmut Demirci ile Zühal Kırlangıç anlaşamayarak boşandı. Ancak Demirci bir türlü eşinin peşini bırakmadı.

KOCASININ BARIŞMA İSTEĞİNİ SÜREKLİ REDDETTİ

Demirci, sürekli Kırlangıç'ı arayarak onu çok sevdiğini yeniden bir araya gelmek istediğini söyledi. Ancak buna rağmen Kırlangıç her defasında eski eşini reddetti.

"SENİ ÖLDÜRECEĞİM" TELEFONU

Demirci, eski eşine son zamanlarda ise sürekli 'Seni öldüreceğim' diye telefonlar etmeye başladı.

ÖNCE EŞİNİN SONRA KENDİNİN KALBİNE SIKTI

Dün ise Kırlangıç'ı takip ederek Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda yakalayan Demirci onun yanına gelerek pompalı tüfeği çıkartıp önce eski eşinin kalbine sonrada kendi kalbine sıktı.

Kırlangıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken cenazesi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Öğlen saatlerinde Zühal Kırlangıç'ın kız kardeşi ve arkadaşları tarafından alınan cenazenin Buruk Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

KADININ ERKEK ARKADAŞI: SENİ ÖLDÜRECEĞİM DİYORDU

Öte yandan Kırlangıç'ın erkek arkadaşı ise gazetecilere açıklama yaparak Mahmut Demirci'nin Zühal Kırlangıç'ı saplantı haline getirdiğini söyleyerek, "Seni öldüreceğim diyordu sonunda yaptı" diye konuştu.

KOCANIN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Mahmut Demirci'nin ise tedavisi hastanede sürüyor.


YORUMLAR


Bloomberg: Doğuş Holding Dev İşletmelerini Satmak İçin Katarlılarla Masaya Oturdu Erdoğan Müjdeyi Verdi, 19 İle Kenevir Piyangosu Vurdu

Soğanın Fiyatı İki Ay İçinde 10 TL'ye Çıkabilir