Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, kendisini karantinaya aldı - Son Dakika

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, kendisini karantinaya aldı

27.10.2020 18:13
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, kendisini karantinaya aldı, System.String[]

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, bir koronavirüs hastasına teması sonrası kendisini karantinaya aldı. Lavrov, önceden planlanmış seyahatleri ve görüşmelerini de iptal etti.

Rus haber ajansları, bir Kovid-19 hastasıyla temas eden Dışişleri Bakanı Lavrov'un kendisini karantinaya aldığını bildiriyor. Lavrov, önceden planlanmış seyahatleri ve görüşmelerini de askıya aldı.

RUSYA'DA 16 BİN KİŞİNİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

1 milyon 537 bin insanın koronavirüse yakalandığı Rusya'da, son 24 saatte 16 bin 650 test pozitif sonuç verdi. Can kayıpları ise 320 hastanın daha yaşamını yitirmesiyle 26 bin 589 oldu. Rusya'da daha önce aralarında başbakanın da bulunduğu çok sayıda siyasetçinin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, kendisini karantinaya aldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, kendisini karantinaya aldı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Eşinden şiddet gören engelli koca polise sığındı Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü