Son Dakika | Pursaklar Belediyesinden yeni koronavirüs tedbirleri - Son Dakika

Son Dakika | Pursaklar Belediyesinden yeni koronavirüs tedbirleri

18.11.2020 13:07
Son Dakika | Pursaklar Belediyesinden yeni koronavirüs tedbirleri, System.String[]

Son dakika haberleri: Pursaklar Belediyesi, koronavirüsle mücadeleye yönelik yeni tedbirler kapsamında sosyal faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

Pursaklar Belediyesi, koronavirüsle mücadeleye yönelik yeni tedbirler kapsamında sosyal faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ilçe esnafını ziyaret ederek yeni tedbirler hakkında bilgi verdi.

Maske kullanımı, mesafe mesafe ve hijyen kuralının önemine değinen Çetin, şunları kaydetti:

"Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Bugünleri yine aynı kararlılıkla birlikte mücadele ederek atlatabiliriz. Kendimiz ve toplum sağlığı için yapabileceğimiz en önemli şey sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralına azami derece uymak. Ülkemizden bu virüs belasını söküp atana kadar rehavete kapılmadan tedbirlere sıkı bir biçimde uymamız gerekiyor. Acı dolu günlere değil, mutlu gülümsemelerin olduğu güneşli günlere hep birlikte ulaşmamızı temenni ediyorum."

Tedbirler kapsamında kurs, kreş ve spor faaliyetleri durdurulacak, kütüphaneler kapatılacak.

Yeni tedbirlerin en kısa sürede hayata geçirileceği belirtildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son Dakika | Pursaklar Belediyesinden yeni koronavirüs tedbirleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Golleriyle Lille'i taşıyan Burak'a büyük onur! Aldığı ödül sonrası Fransızca mesaj verdi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş