Son Dakika Haberleri: Spanish El Pais: AB Brexit İçin Süreyi Uzatabilecek

Spanish El Pais: AB Brexit İçin Süreyi Uzatabilecek

6 ay önce

– Avrupa Birliği (AB), Birleşik Krallık hükümeti ve muhalefetinin, AB ve Birleşik Krallık'ın daha önce üzerinde anlaştığı koşulları onaylaması durumunda, Brexit için sürenin uzatılabileceği ileri sürüldü.

Spanish El Pais: AB Brexit İçin Süreyi Uzatabilecek, System.String[]
Avrupa Birliği (AB), Birleşik Krallık hükümeti ve muhalefetinin, AB ve Birleşik Krallık'ın daha önce üzerinde anlaştığı koşulları onaylaması durumunda, Brexit için sürenin uzatılabileceği ileri sürüldü.

Spanish El Pais'in diplomatik kaynaklara dayandırdığı haberinde, AB'nin hedeflerinin Londra'nın gümrük birliğinde kalmayı kabul etmesi ve Kuzey İrlanda ile İrlanda arasında bir sınırın ortaya çıkmasının önlenmesi olduğunu belirtildi.

Bu iki konu çözülmeden, Brexit'in termin tarihinin ertelenmesinin mümkün olmadığını, ancak diplomatlar İngiltere Başbakanı Theresa May'ın Brexit anlaşmasının reddedilmesinin pazarlığı sona erdirecek kadar keskin bir "fiyasko" olduğunu iddia ediyorlar. - İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 17.01.2019 02:28 Kaynak: DHAYaşlı çiftin yolda bulup jandarmaya teslim ettikleri çanta, hayatlarını kararttı TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi! Gümüşhane'de 2 kilogram ağırlığında mantar bulundu