Son Dakika Haberleri: Sporting Lizbon Başkanı, Nani Transferini Yanlışlıkla Açıkladı

Sporting Lizbon Başkanı, Nani Transferini Yanlışlıkla Açıkladı

6 ay önce

Sporting Lizbon Başkanı Sousa Cintra, basın toplantısı öncesinde mikrofonun açık olduğuna dikkat etmedi ve oyuncu Fernandes ile arasındaki Luis Nani konuşması basına sızdı.

Sporting Başkanı Sousa Cintra, mikrofonun açık olduğunu fark etmeden konuştu. Luis Nani transferi ortaya çıktı.

Basın toplantısı öncesinde, mikrofonun açık olduğunu fark etmeyen Sporting Lisbon Başkanı Sousa Cintra ve kulübün oyuncusu Bruno Fernandes'in aralarında geçen konuşmada söyledikleri basına sızdı.

Muhabirler tarafından duyulan sohbette, kulüp başkanı Sousa Cintra ilk olarak futbolcusu Daniel Podence'in takımdan ayrılıp Olympiakos'a gitmesi hakkında, "Çok absürt isteklerde bulundu, onu bu kulüpte tutmak bütün organizasyonumuza zarar verecekti." yorumunda bulundu.

"NANİ, TAKIMA YARDIMI DOKUNACAK BİR OYUNCU"

Bunun sonrasında Fenerbahçe'ye dönmek istediğini Luis Nani hakkında konuşan Cintra, "Nani takıma büyük yardımı dokunacak bir oyuncu ama sen bizim kesin liderimizsin." ifadelerinde bulundu. Bu da basında geçen Nani transferi dedikodularını doğruladı. Portekiz basını, Luis Nani'nin yeni sezonda Sporting Lizbon forması giyeceğini vurguladı.

Bruno Fernandes'de başkanına, "Bu sezon şampiyon olmalıyız ve ben olacağımızı düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Bu olayın ardından başkan Cintra, basına "Sporting kulübünün başarısı ve devamlılığı için maaşların arttırılmaması ve şartların aynı kalması çok önemli." sözlerinde bulundu.


YORUMLAR


"Muzlara HIV Enjekte Ediliyor" İddiası Fatih Altaylı'yı Kızdırdı: Lan Siz Salak mısınız MasterChef Murat Özdemir'in Eziyet Ettiği Papağan Tedavi Altına Alındı

Papağana İşkence Uygulayan MasterChef Murat Özdemir'in İfadesi Ortaya Çıktı