Sücaaddin Veli Kültür Derneği'nden Başkan Büyükerşen'e ziyaret - Son Dakika

Sücaaddin Veli Kültür Derneği'nden Başkan Büyükerşen'e ziyaret

06.04.2021 14:10
Sücaaddin Veli Kültür Derneği'nden Başkan Büyükerşen'e ziyaret

Yılmaz Büyükerşen kentteki sivil toplum kuruluşları ve dernek yetkilileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve Seyyid Sultan Sücaddin Veli Dergahı Postnişini Mehmet Demirtaş Dede beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Son olarak Sücaaddin Veli Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Ali Uzun ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Seyyid Sultan Sücaddin Veli Dergahı Postnişini Mehmet Demirtaş ile birlikte Başkan Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Dernek çalışmaları ve gelecek dönemde yapılacak etkinlikler ile ilgili Başkan Büyükerşen'i bilgilendiren heyet, kentte gerçekleştirilen başarılı belediyecilik çalışmaları dolayısıyla Başkan Büyükerşen'e teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen ise Başkan Hasan Ali Uzun ve ekibine çalışmalarında başarı dileğinde bulundu. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

YORUMLAR
500
Çin'in Luangping İlçesinde Turizm Gelişiyor Çin'in Luangping İlçesinde Turizm Gelişiyor AK Partili kadınlardan 2 bin kişilik aşure hayrı AK Partili kadınlardan 2 bin kişilik aşure hayrı Akçakoca doğa ve deniz tutkunlarını ağırlıyor Akçakoca doğa ve deniz tutkunlarını ağırlıyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sücaaddin Veli Kültür Derneği'nden Başkan Büyükerşen'e ziyaret - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş