Sultanbeyli'de Ustalar Geçidi Devam Ediyor - Son Dakika

Sultanbeyli'de Ustalar Geçidi Devam Ediyor

16.01.2012 21:00
Sultanbeyli'de Ustalar Geçidi Devam Ediyor

Türk Müziğinin duayen isimleri ile Sultanbeyli halkının buluşması sürüyor.

Geçtiğimiz aylarda Sultanbeylililer için en güzel şarkılarını seslendiren Bülent Ortaçgil'in ardından, bu kez de bir başka usta isim Özdemir Erdoğan sevenleriyle bir araya geldi.

Sultanbeyli Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde, Türk Popüler Müziğin büyük ustası Özdemir Erdoğan unutulmayan şarkılarını Sultanbeylililer için seslendirdi.

Besteleri, yorumculuğu, aranjörlüğü ve derlemeleriyle müziğin her dalında usta bir müzisyen olan Özdemir Erdoğan 52 yıllık müzik hayatının en sevilen eserlerini Sultanbeyli halkı için söyledi.

Sanatçının hayranları, Sevdim Seni Bir Kere, Fahriye Abla ve Baharda Kuşlar Gibi şarkılar eşliğinde, Özdemir Erdoğan 'la birlikte geçmişe yolculuk gerçekleştirdiler.

Sesinin tınısıyla dinleyenlerini başka alemlere sürükleyen Erdoğan'ın şarkılarına eşlik eden sevenleri, konser sonunda ustayı dakikalarca ayakta alkışladılar.

Sultanbeyli'de ormanda denetim Sultanbeyli'de ormanda denetim Son dakika haberleri | Sultanbeyli'de orman yangınlarına karşı polislerden denetim Son dakika haberleri | Sultanbeyli'de orman yangınlarına karşı polislerden denetim
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sultanbeyli'de Ustalar Geçidi Devam Ediyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement