Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler - Son Dakika

Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler

Sultangazi'de polis ekipleri, ihbar üzerine kaçak doğumhane olduğu iddia edilen bir apartmana baskın yaptı. İhbar doğru çıkarken 8 kişi gözaltına alındı. Kadınların doğumhaneyi bulabilmesi için kapı zilinin kırmızı boya ile boyandığı fark edildi.

Polis ekipleri, ihbar üzerine Sultangazi'deki bir apartmana baskın yaptı. Baskın sonucunda dairenin kaçak bir doğumhane olduğu tespit edilirken, doğumhaneyi işleten çift ile 4 yabancı uyruklu kadın gözaltına alındı. Kadınların doğumhaneye girebilmesi için zilin kırmızı boya ile şifrelendiği tespit edildi.

Cebeci Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın 3.katının kaçak doğumhane olarak kullanıldığı ihbarını alan Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, baskın düzenledi. Ekipler, yaklaşık 2 ay önce Suriyeli bir çift tarafından kiralandığı tespit edilen dairede yabancı uyruklu kadınlara doğum yaptırıldığını belirledi. Adreste yapılan aramada sözde muayene odalarında ultrason cihazı, doğumda kullanılan ilaçlar ve tıbbi malzemeler ele geçirildi.

Yabancı uyruklu kadınlar için kurulan doğumhaneye baskın: Kapı zilini kırmızıya boyamışlar

KARIŞMASIN DİYE KAT ZİLİ KIRMIZIYA BOYANMIŞ

Apartmanın girişinde bulunan zil tuşlarında, doğum ve muayene için gelen kadınların daireyi karıştırmamaları için üçüncü kat zilinin kırmızı boyayla işaretlendiği ve ters '3' rakamının yazıldığı görüldü. Daire zabıta tarafından mühürlenirken, kaçak doğumhaneyi işleten çift ile birlikte muayene olmaya gelen 4 yabancı uyruklu kadını gözaltına aldı.

Yabancı uyruklu kadınlar için kurulan doğumhaneye baskın: Kapı zilini kırmızıya boyamışlar
Yabancı uyruklu kadınlar için kurulan doğumhaneye baskın: Kapı zilini kırmızıya boyamışlar
Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 10:59 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler - Son Dakika

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Televizyon yıldızı Christine McGuinness, terliğini göstermek isterken frikik vermekten son anda kurtuldu Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu Son 75 yılın en sıcak eylül ayını yaşayan Antalya'da şehri nem bulutları kapladı 14 yaşındaki kızını cinsel ilişkiye zorlayan anneye 28 yıl, sevgiliye ise 20 yıl hapis