Son Dakika Haberleri: Survivor All Star'da Yarışacak 6 İsim Belli Oldu

Survivor All Star'da Yarışacak 6 İsim Belli Oldu

9 gün önce

Yaz döneminde ekrana gelmesi beklenen Survivor All Star'da Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın gibi isimlerin yeri hazır.

Televizyonun dahi çocuğu  Acun Ilıcalı, Survivor 2018 All  Star yarışması yapacağını "All star yapacağız" sözleriyle kendi kanalında duyurmuştu.

SES GETİRMİŞ İSİMLER YER ALACAK

Yeni sezon Survivor 2018, All  Star formatında olacak ve bu güne kadar ses getirmiş tüm isimler bu yarışmada yerini alacak. Muhtemelen Survivor yarışmaları gibi Survivor All  Star da geleneksel Survivor başlangıç dönemi içerisinde ekranlarda olacak.

6 İSİM KESİN GİBİ

2018'de Survivor All  Star formatında  Turabi Çamkıran,  Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan  Karadere, Hilmicem  İntepe,  Merve Aydın gibi isimlerin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.


Esra Bilgiç ve Gökhan Töre'nin Düğününde Serkan Çağrı'dan Erdoğan'a Özel Konser Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı
Mustafa Erdoğan, Gülben Ergen'e Velayet Davası mı Açacak! İddialara Noktayı Koydu Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti