Son Dakika Haberleri: Bonzai İçerek Gezi Parkı'nda Krize Giren Turistin İçler Acısı Hali Kamerada!

Bonzai İçerek Gezi Parkı'nda Krize Giren Turistin İçler Acısı Hali Kamerada!

12 ay önce

Taksim Gezi Parkı'nda "bonzai" diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanan yabancı uyruklu erkek bir şahıs krize girdi. Turist olduğu anlaşılan şahsın ibretlik hali böyle görüntülendi.

Taksim Gezi Parkı'nda "bonzai" diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanarak krize giren yabancı uyruklu erkek bir şahıs içler acısı halde görüntülendi. Polis ekipleri ve vatandaşlar tarafından ayıltılmaya çalışılan adamın çantasında uyuşturucu ve yapımında kullanılan malzemeler bulundu.

BONZAİ KULLANIP KRİZE GİRDİ

İstanbul'da neredeyse her gün gündeme gelene "bonzai" krizlerine bir yenisi daha eklendi. Taksim Gezi Parkı'nda yabancı uyruklu bir şahıs, güpegündüz bonzai diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanınca krize girdi.

ŞAHSI AYILTMAK KOLAY OLMADI

Kendinden geçen adamı parkta sızınca, kendisi fark eden çevredeki vatandaş durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine adamın yanına gelen ekipler, onu ayıltmaya çalıştı. Vatandaşlar ve polisin şahsı ayıltma çalışması sırasında verdiği mücadele kameralarca saniye saniye görüntülendi.

ÇANTASINDAN UYUŞTURUCU MADDE ÇIKTI

Bir süre ayılan adam, sağlık ekiplerinin yardımını reddederek çantasını alıp gitmek istedi. Ancak bu duruma polis ekipleri izin vermedi. Şahsın çantasını inceleyen ekipler, içerisinde uyuşturucu madde ve yapımında kullanılan malzemeler ele geçirdi. Çantaya el koyan polis, şahsı da gözaltına alarak polis merkezine götürdü.


YORUMLAR


Yayına Hazırlıksız Çıkan Pelin Çift'in 'Hastane' Gafını Erdoğan Affetmedi Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Yeni Anket Yayınlandı! İşte Çarpıcı Sonuçlar

Merkez Bankası'nın Döviz Satışı Kararı Sonrası Dolarda Son Durum!