Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğü projelerini anlattı - Son Dakika

Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğü projelerini anlattı

06.01.2022 15:00
Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğü projelerini anlattı

Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğünce toplantı düzenlendi.

Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğünce toplantı düzenlendi.

Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürü Hayrullah Akdemir, kurumlarında düzenlenen toplantıda, teşkilatlarının son dönemindeki projeleri, modernizasyon ve gelişmeleri hakkında bilgi verdi.

Akdemir'in açılış konuşmasının ardından Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Eser ve Nergiz Kara kurumun faaliyetleri ile ilgili sunum yaptı.

Toplantıya, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Necati Görgülü, İdare Mahkemesi Başkanı Yüksel Arslan, Edirne Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar ve il müdürleri katıldı.

YORUMLAR
500
Edirne Belediye Başkanı Gürkan: 'Öğretmenlik Zaten Uzmanlıktır, Bu Yöntem Bir An Önce Terk Edilmeli' Edirne Belediye Başkanı Gürkan: 'Öğretmenlik Zaten Uzmanlıktır, Bu Yöntem Bir An Önce Terk Edilmeli' Edirne Eczacılar Odası Başkanı: Ankara'da Eczacı Mitingi Düzenleyeceğiz. Edirne Eczacılar Odası Başkanı: Ankara'da Eczacı Mitingi Düzenleyeceğiz. Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğü projelerini anlattı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement