Tarsus Kaymakamı Atmaca, Hastanesindeki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

Tarsus Kaymakamı Atmaca, Hastanesindeki Çalışmaları İnceledi

23.06.2016 17:01
Tarsus Kaymakamı Atmaca, Hastanesindeki Çalışmaları İnceledi, System.String[]

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Tarsus Devlet Hastanesi ana hizmet binası ve acil servisinde devam eden tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Tarsus Devlet Hastanesi ana hizmet binası ve acil servisinde devam eden tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaymakam Atmaca, ziyaret ettiği devlet hastanesinin her gün 2 bin kişiye hizmet verdiğini belirterek şöyle konuştu:

"Tarsus Devlet Hastanesi ana hizmet binasında bulunan acil servisin hizmet kapasitesinin arttırılması amacıyla tadilat projesi yapılarak, ihale edilmiş ve ağustos ayının başlarında bu tadilat çalışmaları tamamlanarak teslim edilecek. Bu süreçte acil hizmetlerinin devam etmesi ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması amacıyla idari katta geçici acil bölümü oluşturuldu. Ek hizmet binasının acil servisinde daha önce yapılan çalışmayla 8 olan gözlem odası yatak sayısı 25'e çıkartıldı." dedi.

Kaymakam Atmaca'ya incelemeleri sırasında, Tarsus Devlet Hastanesi Başhekimi Namık Kemal Erdoğan ve hastane yöneticileri de eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tarsus Kaymakamı Atmaca, Hastanesindeki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İstinaf, Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını bozdu Mesut Özil'in kitap okurken çekilen fotoğrafının montajlanması sosyal medyada tepki çekti Meteoroloji ve NASA'dan sonra bir su kıtlığı uyarısı da Dünya Yaban Hayatı Fonu'ndan: Türkiye'de kritik seviye aşıldı Çinilerine paha biçilemeyen 8 asırlık Gök Medrese'de restorasyon başladı Kan donduran çifte cinayetin ardından yasak aşk çıktı Öldürdükleri DEAŞ mensubunun cesedini dikkat çekmemek için tekerlekli sandalyeyle evden çıkarmışlar Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün: Ayçiçeği yağı fiyatlarında düşüş bekliyoruz