TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu'da - Son Dakika

TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu'da

14.10.2019 16:25
TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu'da, System.String[]

TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu Limanı'na ziyaret gerçekleştirdi.

TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu Limanı'na ziyaret gerçekleştirdi.

Türk Deniz Kuvvetleri'nin öncü gücünü göstermek maksadıyla gerçekleştiği açıklanan ziyaret kapsamında, şehit aileleri ve gaziler onuruna TCG Turgutreis gemisinde öğle yemeği verildi.

Gemi komutanı Deniz Yarbay Burak Akgül tarafından verilen yemekte, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra Belediye Başkan Vekili Mustafa Akça ve Garnizon Komutanı İrfan Tuğrul da hazır bulundu.

TCG Turgutreis Fırkateyni, vatandaşların ziyaretine açıldı. Ziyaretçiler, İnebolu Limanı'ndan botlarla gemiye taşındı.

Gemi komutanı Deniz Yarbay Burak Akgül, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay'ı makamında ziyaret etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TCG Turgutreis Fırkateyni İnebolu'da - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Ayrılmak isteyen eşini rahat bırakmadı! Yakıp kurşunladığı eve son olarak bomba düzeneği kurdu Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Usta oyuncu Devrim Parscan son yolculuğuna uğurlandı Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı