Son Dakika Haberleri: Ter Kokusuna Karşı Fresh'n Soft Deo

Ter Kokusuna Karşı Fresh'n Soft Deo

9 ay önce

Fresh’n Soft Deo, mendillerinin özel formülü sayesinde benzerlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor.

Ter Kokusuna Karşı Fresh'n Soft Deo, System.String[]


Temizlik ve canlılığın en önemli kaynağıdır koku… Öyle ki, güzel bir kokunun yaratacağı eşsiz etkinin yanı sıra kötü bir kokunun yaratacağı hayal kırıklığını tahmin bile edemezsiniz. Tam bu noktadan yola çıkan Fresh'n Soft, kötü kokuları hapsedecek ve kendi eşsiz kokusunu ortaya çıkaracak çok özel bir ürünle geliyor. Deo Mendiller, deodorant anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor.

 

Doğal minerallerden gelen ferahlık…

Fresh'n Soft Deo, mendillerinin özel formülü sayesinde benzerlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Ter kokusunu azaltmada diğer alkollü ürünlere göre etkinliği test edilmiş özel deodorant aktifi sayesinde kötü koku oluşumunu engelliyor. Bu özel aktif bir yandan ter bölgesinde bakteri oluşumunu önlerken, cildin kendine özgü florasını korumasına da yardımcı oluyor.

 

Fresh'n Soft, özel içeriğiyle ter bezi kanallarını tıkamayarak, sürüldüğü bölgedeki doğal bakterileri etkisiz hale getirerek ter kokusunu önlüyor. Deo mendillerin içeriğindeki özenle seçilmiş, tamamen doğal mineral ve bitkiler tahriş yapmadan hijyenik bir temizlik sağlıyor. Deo mendiller, terlemeyi durdurmadan vücudun doğal dengesini koruyarak, sağlıklı ve etkin korunma sunuyor. 

 

Pratik ve kullanışlı yapısıyla da fark yaratan Fresh'n Soft Deo, kadınlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Deo mendiller, çantada ve cepte taşınabilen tasarımı sayende ihtiyaç duyulan her an yanınızda yer alıyor. Duşta, sporda, banyoda, güzel kokmak istediğinizde, tazelenme ihtiyacı duyduğunuzda ya da sadece canınız istiyor diye bile "Fresh'n Soft Deo" ıslak mendilini güvenle kullanabilirsiniz.
Kaynak: Pembenar
Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi