Son Dakika Haberleri: Tespih Satan Yaşlı Adama Vuran Kişiye Cemaatten Tepki

Tespih Satan Yaşlı Adama Vuran Kişiye Cemaatten Tepki

30 gün önce

Cami girişinde sandalyede oturarak tespih satan yaşlı adam, bir kişinin tekmeli saldırısına uğradı. Namazdan çıkan cemaat yere düşen yaşlı adamı yerden kaldırırken, saldırganı da yakalayarak tartakladı.

Avcılar Merkez Ulu Camii'nde tespih satan Ahmet Durusoy (75), bir kişinin tekmeli saldırısına uğradı. Namazdan çıkanlar, aldığı darbenin etkisiyle yere düşen yaşlı adamı yerden kaldırırken, saldırganı da yakalayarak tartakladı.

CEMAAT SALDIRGANI YAKALAYIP TARTAKLADI

Olay, bugün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Cami girişinde bir sandalyeye oturarak tespih satan Ahmet Durusoy, beklemediği bir anda bacağına yediği tekme ve tespihlerinin etrafa savrulması ile neye uğradığını şaşırdı. Öğle namazından çıkanlar, yaşlı adamı yerden kaldırırken, cemaat saldırganı tartaklamaya başladı.

"TESPİHLERİM ETRAFA SAÇILDI"

Bir köşeye sıkıştırılan saldırgan, ihbar üzerine kısa sürede gelen Avcılar Emniyet Müdürlüğü'nün sivil ekipleri tarafından gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü. Yaşlı adam, "Bacağıma niye vurduğunu anlamadım. Tespihlerim etrafa saçıldı" dedi.

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 04:42 Kaynak: DHAMetrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!