Son Dakika Haberleri: Tff'den Bursa'ya Ziyaret

Tff'den Bursa'ya Ziyaret

10 ay önce

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Bursaspor’a konuk oldu ve Özlüce Tesisleri’nde bir toplantı yaptı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Bursaspor’un yapmak istediği yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor’umuza kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Tff'den Bursa'ya Ziyaret, System.String[]


Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile yöneticiler, Bursaspor Başkanı Ali Ay'ı ziyaret etti ve TFF Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

Tesislerde incelemelerde bulunan TFF heyetinde, Başkan Demirören ile birlikte Başkan vekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, İbrahim Usta, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Mete Düren ve Fuat Guguloğlu ile Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın karşılıklı hediye takdiminde bulunduğu ziyaret sonrasında TFF Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.

TFF Başkanı Demirören, "Bursaspor camiası önemli bir değer ve marka. Biz de o markayı ziyaret ettik. Bazı konularda görüşmelerimiz oldu. Bursaspor'un yapmak istediği yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor'umuza kazandırmak  istiyoruz. İnşallah bu Bursaspor ve Türk futboluna hayırlı olur" diye konuştu.]

]

]

]

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı

At Keserken Yakalanan Baba-Oğuldan Pişkin Savunma: Yiyecektik