Thy, Berlin'e Yarın Yapacağı Bazı Seferleri Grev Nedeniyle İptal Etti - Son Dakika

Thy, Berlin'e Yarın Yapacağı Bazı Seferleri Grev Nedeniyle İptal Etti

24.01.2023 13:51
Thy, Berlin'e Yarın Yapacağı Bazı Seferleri Grev Nedeniyle İptal Etti

Türk Hava Yolları (THY), Berlin-Brandenburg Havalimanı'nda yer hizmetleri personeli ve güvenlik görevlilerinin yapacağı uyarı grevi nedeniyle yarın Berlin’e yapacağı bazı uçuşlarını karşılıklı olarak iptal etti.

Türk Hava Yolları (THY), Berlin- Brandenburg Havalimanı'nda yer hizmetleri personeli ve güvenlik görevlilerinin yapacağı uyarı grevi nedeniyle yarın Berlin'e yapacağı bazı uçuşlarını karşılıklı olarak iptal etti.

İptal edilen seferlerle ilgili olarak THY Basın Müşavirliği'nden bugün açıklama yapıldı. Açıklamaya göre; THY, yarın İstanbul Havalimanı'ndan Berlin'e bugün yapacağı TK1721, TK1723, TK1725, TK1727 sefer sayılı uçuşlarını karşılıklı olarak gerçekleştirmeyecek.

Anadolujet de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapacağı TK7728 sefer sayılı Berlin uçuşu da karşılıklı olarak iptal etti.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı'nın iftarında sivil toplum temsilcileri bir araya geldi İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı'nın iftarında sivil toplum temsilcileri bir araya geldi THY'nin Düsseldorf uçuşları da Almanya'daki ulaşım grevi nedeniyle iptal edildi THY'nin Düsseldorf uçuşları da Almanya'daki ulaşım grevi nedeniyle iptal edildi THY'nin Almanya uçuşlarına grev engeli: 49 sefer iptal edildi THY'nin Almanya uçuşlarına grev engeli: 49 sefer iptal edildi

Son Dakika Güncel Thy, Berlin'e Yarın Yapacağı Bazı Seferleri Grev Nedeniyle İptal Etti - Son Dakika


Advertisement