Ticaret Borsası'ndan Üyelerine Ziyaret - Son Dakika

Ticaret Borsası'ndan Üyelerine Ziyaret

23.12.2016 11:56
Ticaret Borsası'ndan Üyelerine Ziyaret

Sivas Ticaret Borsası yöneticileri Altınyayla ve Kangal ilçesindeki borsa üyelerini ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası yöneticileri Altınyayla ve Kangal ilçesindeki borsa üyelerini ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, meclis başkanı İhsan Aksoy, yönetim kurulu başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yönetim kurulu üyesi Hilmi Gül ve meclis üyesi Haluk Yağcı, yıl sonu dolayısıyla Altınyayla ve Kangal ilçesinde bulunan üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek görüş ve önerilerini aldı.

Borsa yöneticileri, Altınyayla Belediye Başkanı Necmettin Mermer ve Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk'ü de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ulaş Karasu: Ankara-Sivas Yht Hattının Güvenlik Tüneli Neden Yeniden Dolduruluyor Ulaş Karasu: Ankara-Sivas Yht Hattının Güvenlik Tüneli Neden Yeniden Dolduruluyor 61 kiloda 223 kilo kaldırarak Türkiye ikincisi oldu 61 kiloda 223 kilo kaldırarak Türkiye ikincisi oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ticaret Borsası'ndan Üyelerine Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement