TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser - Son Dakika

TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser

09.05.2020 11:47

Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konserTOKAT'ın Erbaa ilçesinde belediye bandosu, koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşlara moral vermek için kamyon üstünde sokak sokak dolaşıp şarkı ve marşlar çalıyor.

Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser

TOKAT'ın Erbaa ilçesinde belediye bandosu, koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşlara moral vermek için kamyon üstünde sokak sokak dolaşıp şarkı ve marşlar çalıyor.

Erbaa Belediyesi Bandosu koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşlara moral konserleri düzenliyor. Belediye bandosu iftardan sonra kamyon kasasında sokak sokak dolaşıp şarkı ve marşlar çalıyor. Belediye bandosunun çaldığı marşları duyanlar evlerinin balkonlarından ilgiyle izliyor.

Koronavirüs sebebiyle evde kalan vatandaşlara moral vermek amacıyla belediye bandosunun akşamları sokak sokak gezdiğini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Birazcık onların morallerini düzeltelim istiyoruz. O anlamda bandomuzu tekrardan hayata geçirip, mahalle aralarında akşamları böyle bir müzik ziyafeti verdik. Hem Türk Sanat Müziği, hem yöresel şarkılarımızı, hem de ulusal marşları çalıyor bandomuz. İnsanların çok hoşuna gitti, akşamları bu şekilde bando ekibimiz dolaşıyor" dedi.

TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser
TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser
TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser
TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TOKAT Evde kalan vatandaşlara, belediye bandosundan konser - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Cansız bedenini annesi buldu! Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Burak Yılmaz'ın Mesut Özil sözlerine Ali Koç'tan yanıt: Akşam yatarken söyledikleri için üzülmüştür Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca müjdeli haberi verdi: Korona aşılarının ikinci sevkiyatı yarın sabah geliyor Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam