Tokat - Sıcaktan Bunalınca Buzdolabına Girdi - Son Dakika

Tokat - Sıcaktan Bunalınca Buzdolabına Girdi

27.06.2016 18:12
Tokat - Sıcaktan Bunalınca Buzdolabına Girdi

Sıcaktan bunalınca buzdolabına girdiTokat'ta bir lokantada ustabaşı olarak çalışan 36 yaşındaki Ahmet Melih Uçar, sıcaktan bunalınca serinlemek için buzdolabına girdi.

Sıcaktan bunalınca buzdolabına girdi

Tokat'ta bir lokantada ustabaşı olarak çalışan 36 yaşındaki Ahmet Melih Uçar, sıcaktan bunalınca serinlemek için buzdolabına girdi.

Tokat'ta Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan bir lokantada ustabaşı olarak çalışan Ahmet Melih Uçar, kentte 35 dereceyi bulan sıcak hava dolayısıyla serinlemek için ilginç bir yöntem seçti. Uçar lokantada içeceklerin konulduğu buzdolaplarının içerisine girerek bir süre serinlemeye çalıştı. Bu da yeterli gelmeyince dükkanın yakınında bulunan yapay şelaleye giderek burada serinlemeyi sürdürdü. 26 yıldır bu işle uğraştığını söyleyen Uçar, sıcakların etkisiyle serinleme amacıyla bu yöntemi seçtiğini söyledi.

Erbaa'da kurban satış yerleri kura ile belirlendi Erbaa'da kurban satış yerleri kura ile belirlendi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu asfalt çalışmalarını inceledi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu asfalt çalışmalarını inceledi Keçiören'de kurbanlıklar için büyük bir satış alanı kuruldu Keçiören'de kurbanlıklar için büyük bir satış alanı kuruldu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tokat - Sıcaktan Bunalınca Buzdolabına Girdi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement