Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda Trafik Pisti Açıldı - Son Dakika

Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda Trafik Pisti Açıldı

15.06.2011 15:14
Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda Trafik Pisti Açıldı, System.String[]

Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda trafik pisti açıldı.

Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda trafik pisti açıldı.

Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Zübeyde Hanım Anaokulu'nun bahçesinde oluşturulan pistin açılışını yaparak, çocukların trafik kurallarına uygun bir şekilde yaptıkları canlandırmaları izledi.

Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmeni Hatice Öğreden, erken çocukluk dönemindeki eğitimin öneminin farkında olduklarını belirterek, "Okul öncesi eğitimin ilklerinden biri de çocuklarımıza yaparak ve yaşayarak öğretmeyi sağlamaktır. Bizler bunun bilinciyle çocuklarımıza okul öncesi dönemde trafik eğitiminin önemini vurgulamak istedik ve trafik pistini açtık" dedi.

Etkinlikler kapsamında çocukların bir boyunca yapmış oldukları materyallerde sergilendi.

Açılışa, Tokat Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek, Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Nurgül Polat ve aileler katıldı.

- TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tokat Zübeyde Hanım Anaokulu'nda Trafik Pisti Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü