Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf ve Abdülkadir açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf ve Abdülkadir açıklaması

2 ay önce

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer gündemini yakından ilgilendiren isimlerden olan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ü satmayı düşünmediklerini söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamada Yusuf ve Abdülkadir için önemli açıklamalarda bulundu.

"BORCUMUZU KAPATACAK RAKAMI BİLE GETİRSELER SATMIYORUM"

Ağaoğlu, "Monaco ve Lille ile en son konuştuğunuzda borcumuz119 milyon Euro, o paranın tamamını bir oyuncumuz içingetirip masamıza koysanız bile satmıyorum dedim. Ülkenin iki pırlantasını satın almak istiyorsanız gerçek değeriyle masaya geleceksiniz. O da gelecek yıl, bu sene değil. Bizim bu oyuncularımıza kimse sadece para olarak görmesin. Onları satmak ülke ekonomisine ihanettir. Sıradan bir transfer olmayacak. En iyi şekilde gidecekler ve ülkelerini en iyi şekilde temsil edecekler" şeklinde konuştu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf ve Abdülkadir açıklaması
Fenerbahçe, Murat Sağlam transferini açıkladı

Diagne'ye maaş müjdesi! Kazancını ikiye katlayacak

Burak Yılmaz'ı transfer edemeyen Lecce, Ertuğrul Ersoy ile anlaştı

İşte Hamit Altıntop'un TFF'de yeni görevi

Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 04:03 

YORUMLAR


FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Seda Sayan'dan şaşırtan açıklama: Acun'un tuzağına düşürüldüm Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz