Son Dakika Haberleri: Trabzonsporlu Futbolcuya Foçalı Gelin

Trabzonsporlu Futbolcuya Foçalı Gelin

5 yıl önce

Trabzonspor ve Milli Takım'ın kalecisi Onur Recep Kıvrak, 6 yıldır birlikte olduğu Foçalı 23 yaşındaki Dilek Akkuş ile İzmir'de yaşamını birleştirdi.

Trabzonsporlu Futbolcuya Foçalı Gelin, System.String[]
Trabzonspor ve Milli Takım'ın kalecisi  Onur Recep Kıvrak, son 2 yılı nişanlılık olmak üzere 6 yıldır birlikte olduğu Foçalı 23 yaşındaki Dilek  Akkuş ile İzmir'de yaşamını birleştirdi.İzmirli futbolcu  Onur Recep Kıvrak ile Dilek  Akkuş için İzmir Arena'da düğün töreni düzenlendi. Çok sayıda davetlinin yanı sıra  Trabzonspor'un yeni başkanı  İbrahim Hacıosmanoğlu, kaleci antrönörü  Alper Boğuşlu, takım arkadaşı kaleci  Tolga Zengin, futbolcular  Serkan Balcı,  Gökhan Ünal, Olcay Adın ile teknik direktör  Ünal Karaman da bu özel gündeki konuklar arasında yer aldı.Çiftin nikah tanıklıklarını  Trabzonspor Başkanı  İbrahim Hacıosmanoğlu ile kaleci antrönörü  Alper Boğuşlu üstlenirken, nikahı  Karşıyaka Belediye Başkanı  CHP'li  Cevat Durak kıydı. Emekli Emine- Recep  Akkuş çifti ile emekli Havva- Şevket Kıvrak çifti, çocuklarının mutlu günene katılan konukların tebriklerini kabul etti.  Onur Recep Kıvrak, eşiyle balayına gidecekleri yerin sürpriz olduğunu söyledi. 

Ellerine Bıçak Alıp Sokakta Dehşet Saçan Alkollü Gençlere Vatandaştan Meydan Dayağı Erdoğan'dan Diyanet İşleri Başkanı Görmez'le İlgili Açıklama: Başka Bir Görev İstedi
Yerli İnsansız Hava Aracı ANKA, Elazığ'da Test Uçuşu Yaparken Düştü