Son Dakika Haberleri: TRT'de 5 Milyon TL'lik Vurgun Yapan Sekreter, Edirne'de Yakalandı

TRT'de 5 Milyon TL'lik Vurgun Yapan Sekreter, Edirne'de Yakalandı

2 ay önce

TRT'de sekreter olarak çalıştığı dönemde kurumu 5 milyon TL zarara uğratan ve çalışanların şikayetiyle aranan genç kadın, Edirne'de yakalanarak cezaevine gönderildi.

Taşeron firma üzerinden TRT'de sekreter olarak işe başlayan genç kadın, kurumu 5 milyon TL zarara uğrattığının ortaya çıkmasıyla Edirne'de yakalandı.

TRT ÇALIŞANLARININ ŞİKAYETİYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu'nda (TRT) 2 yıl önce taşeron firma üzerinden sekreter olarak çalışmaya başlayan Aysun E.'nin yaptığı büyük vurgun, paralarını geri alamayan bazı TRT çalışanları ve vatandaşların şikâyetiyle geçen ay ortaya çıkmıştı.

Sekreterlik yaptığı TRT'de iki yöneticinin kaşelerini kullanan Aysun E.'nin, hayali ihale açarak TRT'nin kantinini yıllık 800 bin TL karşılığı kiraya verdiği tespit edilmişti.

KEŞAN'DA YAKALANDI

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) Grup Amirliği ekipleri, 11 Aralık 2017 tarihinde ilçe merkezinde bulunan bir ikamette yaptıkları aramada Aysun E.yi yakaladı. Aysun E., Keşan'da işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ankara'da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine konuldu.



YORUMLAR
Yakın Arkadaşı "Aleyna Gelince Sütyen Takıyorum" Sözüne Açıklık Getirdi Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor
Cenaze İşlemleri İçin Morgda Bekletilen Kadın Çocuk Doğurdu