Almanya'nınSol Partisi Die Linke, IKBY'ya Silah Yardımına Karşı Çıktı - Son Dakika

Almanya'nınSol Partisi Die Linke, IKBY'ya Silah Yardımına Karşı Çıktı

25.08.2014 16:28
Almanya'nınSol Partisi Die Linke, IKBY'ya Silah Yardımına Karşı Çıktı, System.String[]

Almanya'da muhalefetteki Sol Parti Die Linke, hükümetin Irak Kürt Bölgesel Yönetimine silah yardımı yapmasına karşı çıktı.

Dizi, başta "En İyi Oyuncu Kadrosu" Emmy ödülü ve Altın Küre'de "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü olmak üzere toplam 18 ödül, Altın Küre ve Screen Actors Guild Awards gibi en önemli TV ödüllerinde "En İyi Drama Dizisi" olmak üzere toplam 80 adaylığa sahip True Blood, bu akşam saat 23.00'te ekranlara veda ediyor!

Romantizm, şüphe, gizem ve mizah öğelerini bir arada barındıran fenomen dizi True Blood 7. sezonun görkemli finalinde Sookie ve Bon Temps'teki arkadaşları, hayatlarının önemli bir bölümüne veda ediyor.

True Blood'ın heyecan, adrenalin, tutku ve süper güçlerle dolu final bölümü bu akşam saat 23.00'te Foxlife'ta!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Almanya'nınSol Partisi Die Linke, IKBY'ya Silah Yardımına Karşı Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu