Tufanbeyli'de yoğun kar yağışı görsel şölen oluşturdu - Son Dakika

Tufanbeyli'de yoğun kar yağışı görsel şölen oluşturdu

20.12.2022 23:30

- Tufanbeyli'de yoğun kar yağışı görsel şölen oluşturdu Meteoroloji'nin sarı kod ile uyarıda bulunduğu Adana'nın yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı başladı.

- Tufanbeyli'de yoğun kar yağışı görsel şölen oluşturdu

ADANA - Meteoroloji'nin sarı kod ile uyarıda bulunduğu Adana'nın yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı başladı.

Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde Belediye Başkanı Remzi Ergü "Kar senesi, var senesi" diyerek bereketli bir kış sezonu temennisinde bulurken sosyal medya hesabından sürücüleri zincirsiz yola çıkmamaları noktasında uyardı.

Adana'nın 1200 rakımlı Tufanbeyli ilçesinde akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ilçede görsel şölen sundu. Beyaza bürünen ağaçlar, sokaklar sosyal medya hesaplarından paylaşımlarla kar sevincini ilçe sakinleri paylaştı. Öte yandan Adana'nın Saimbeyli, Feke, Aladağ ve Kozan Göller yaylasında da yoğun kar yağışı sürüyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Adana'da minibüs ile motosikletin çarpışması kameraya yansıdı Adana'da minibüs ile motosikletin çarpışması kameraya yansıdı Adana Kasaplar Odası Başkanı Yağmur: 'Otomobil ve gıdadan sonra şimdi de canlı hayvan stoku başladı' Adana Kasaplar Odası Başkanı Yağmur: 'Otomobil ve gıdadan sonra şimdi de canlı hayvan stoku başladı' Pakistan'dan deprem bölgesine çadır sevkiyatı sürüyor Pakistan'dan deprem bölgesine çadır sevkiyatı sürüyor

Son Dakika Güncel Tufanbeyli'de yoğun kar yağışı görsel şölen oluşturdu - Son Dakika


Advertisement