Tümsiad çocukların yüzünü güldürdü! - Son Dakika

Tümsiad çocukların yüzünü güldürdü!

24.12.2019 14:21
Tümsiad çocukların yüzünü güldürdü!, System.String[]

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi Orhaneli ilçesindeki 8 okulda öğrencilere kışlık bot ve mont hediye etti.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarını sürdüren TÜMSİAD Bursa Şubesi, Orhaneli'nde yer alan 8 okulda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerle bir araya gelerek kışlık mont ve ayakkabı hediye etti.

İlk olarak Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt'u makamında ziyaret eden TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve BEŞİR Derneği Marmara Bölge Müdürü Suat Söğüt, gelecek dönemde gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projeleri ve birlikte yapılabilecek projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Çocukların yüzünü güldürmenin paha biçilmez değerde olduğunu ifade eden Şerbetçioğlu, "Etkinliğimize destek veren tüm yönetim kurulu üyelerimize ve bizi misafir eden Orhaneli Belediye Başkanımız Sayın Ali Aykurt'a çok teşekkür ederim'' dedi

Başkan Aykurt'tan TÜMSİAD'a teşekkür

TÜMSİAD Bursa Şube Yönetim Kurulunu Orhaneli'de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt ise "TÜMSİAD Bursa Şubesi'nin faaliyetlerini ve eğitim alanında yaptığı yardımları yakından takip ediyoruz. Bu yardımları gençlerle buluşturan TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şerbetçioğlu ve beraberindeki ekibe teşekkür ediyoruz. Samimiyetle yapılan her iyiliğin hedefine uluşacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Belediye ziyaretinin ardından TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, BEŞİR Derneği Marmara Bölge Müdürü Suat Söğüt ve TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri okullarda, çocuklarla bir araya geldi. Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar, TÜMSİAD yönetimine teşekkür etti. Keyifli anların yaşandığı program, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Tümsiad çocukların yüzünü güldürdü!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tümsiad çocukların yüzünü güldürdü! - Son Dakika


Son Dakika

Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi Trabzonspor'da Joao Pereira kadro dışı bırakıldı Çinilerine paha biçilemeyen 8 asırlık Gök Medrese'de restorasyon başladı Kan donduran çifte cinayetin ardından yasak aşk çıktı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 10 milyon dozluk ikinci parti aşılar bu hafta sonuna kadar gelebilir Üzerine "Sahtekar insanların eseriyim" notunu yazdığı parayı dükkanına astı Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün: Ayçiçeği yağı fiyatlarında düşüş bekliyoruz