"Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz" - Son Dakika

"Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz"

02.10.2019 11:51

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz. Ülkemize her tür turist geliyor.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, "Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz. Ülkemize her tür turist geliyor. Dünyanın her yerinde de bu böyle. 'Ucuz turist' algısı var ama öyle bir durum yok." dedi.

 Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi 'Turistin iyisi, kötüsü, ucuzu, pahalısı olmaz' - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?