Türk Telekom'dan "Evden Ödeme Servisi" - Son Dakika

Türk Telekom'dan "Evden Ödeme Servisi"

28.04.2015 11:16
Türk Telekom'dan

Türk Telekom, tüketiciye alışverişte yeni bir yöntem sağlayacak "evden ödeme servisi"ni kullanıma sunuyor.

Türk Telekom, tüketiciye alışverişte yeni bir yöntem sağlayacak "evden ödeme servisi"ni kullanıma sunuyor. Bu servisle birlikte Türk Telekom müşterileri, alışverişlerinde ev telefonu numarası kullanarak alışveriş yapabilecek.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, "evden ödeme servisi" ile alışverişte yeni bir ödeme seçeneği daha hayata geçiyor.

Bu servis ile anlaşmalı üye iş yerlerinin ürünlerini internet üzerinden ya da mağazalarından sadece ev telefonu numarasını girerek almak mümkün olacak. Alışverişte kullanıcılar son onayı cep telefonları üzerinden SMS ile ya da ev telefonlarına yapılacak çağrıyı onaylayarak verebilecek. Onayın ardından harcama tutarı müşterinin ev telefonu faturasına yansıtılacak.

"Evden ödeme servisi"nden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterilerinin kendi adlarına kayıtlı ev telefonlarından "444 63 61" numaralı telefonu arayarak servisi kullanıma açtırmaları yeterli olacak.

Anlaşmalı markalar arasında Mybilet, Playstore, Facebook, Zynga, Mynet Oyun, Fizy, Peak Games, Vitamin, Sobee, Legend Online, Steam, Ubisoft ve EA Games bulunuyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Türk Telekom'dan 'Evden Ödeme Servisi' - Son Dakika


Son Dakika

Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Bebeklik döneminde İspanyol gribini, 102 yaşında ise iki kere yakalandığı koronayı yendi Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Vaka sayısının patladığı Adana için ürküten sözler: Boş sedye bile yok, morgların önünde kuyruklar oluştu Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Kuyumculardan vatandaşlara uyarı: Altın tekrar zirveyi görecek Dünyanın umutla beklediği Pfizer-BioNTech koronavirüs aşısı İngiltere'ye doğru yola çıktı Son dakika: Enflasyon kasımda yüzde 2,3 artarken yıllık enflasyon yüzde 14,03 oldu